شرکت حسابداری در الهیه

شرکت حسابداری در الهیه یکی از مجموعه مهم است که خدمات مختلفی در زمینه امور حسابداری، مالی و مالیاتی ارائه می دهد. منطقه الهیه تهران به لحاظ موقعیت خاص اقتصادی و تجاری که دارد کسب و کار ها و بویژه شرکت های بزرگ و چند ملیتی موجود در آن بخش قابل توجهی از بازار ایران را در اختیار گرفته و دارای تعاملات مالی بین‌ المللی هستند، امری که سطح ویژه‌ ای از خدمات حسابداری را می ‌طلبد.

بخش امور مالی و حسابداری هر مجموعه و کسب و کاری، مهم ‌ترین بخش آن مجموعه بوده و هر گونه بروز مشکل در کار آن می‌ تواند نتایج سهمگینی را عاید شرکت و سازمان مورد نظر نماید. پیشرفت بهینه یک شرکت، جلوگیری از فساد مالی و متمرکز شدن جریان نقدینگی در اهدافی مشخصی، همه و همه در گرو استفاده از تجربیات یک حسابدار و کارشناس امور مالی خبره است.

خدمات حسابداری در الهیه

با توجه به اهمیت خدمات حسابداری، در چند سال گذشته استفاده از خدمات شرکت حسابداری در الهیه رواج چشمگیری در میان کسب و کار ها و شرکت‌ های فعال در این منطقه داشته است که چرایی این موضوع را می‌ توان در تاثیر عقد قرارداد با چنین شرکت‌ هایی در کاهش خطای انسانی در انجام محاسبات مالی جستجو کرد.

گفته شده واحد حسابداری هر مجموعه، شریان حیاتی آن را شکل داده است و حال اگر حسابدار استخدامی شما از مهارت کافی برای انجام وظایف محوله به وی برخوردار نباشد یا عمداً بخواهد اسناد مالی مجموعه را دستکاری کند، چه اتفاقی برای کسب و کار شما خواهد افتاد؟

فساد در واحد مالی عامل اصلی ورشکستگی بسیار از شرکت ها و سازمان ‌های خصوصی و نیمه دولتی بوده است؛ امری که به هنگام استفاده از خدمات یک شرکت حسابداری در الهیه کمتر گریبان ‌گیر این واحدهای اقتصادی و تولیدی شده است.

با توجه به موارد گفته شده به هنگام عقد قرارداد با یک موسسه حسابداری نظیر رایان محاسب صرفاً با یک حسابدار سروکار نخواهید داشت، بلکه تمامی مسئولیت‌ های وی تحت نظارت تیم مدیریتی مجموعه که خود حسابدارانی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه‌ ای هستند، قرار داشته و نتیجتاً در صورت بروز هرگونه خطای سهوی بلافاصله این خطا شناسایی و برطرف می‌ گردد.

به طور کلی از خدمات ارائه شده در یک شرکت حسابداری در الهیه که دارای اعتبار کافی است می‌ توان موارد زیر را برشمرد:

 • ارائه مشاوره‌ های مالی و کمک در استخدام صحیح یک حسابدار ماهر
 • طراحی و راه ‌اندازی سیستم‌ های حسابداری و پشتیبانی فنی
 • انجام انواع عملیات‌ های حسابداری شرکت و کسب و کار
 • تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
 • تهیه و تنظیم انواع اسناد مالی و حسابداری
 • تهیه و تنظیم گزارشات فصلی
 • تکمیل دفاتر قانونی
 • بستن حساب‌ ها
 • کنترل حساب ‌ها

تعرفه خدمات حسابداری در الهیه

یکی از سوالات رایجی که افراد می پرسند این است که تعرفه خدمات حسابداری چقدر می شود؟ باید بگوییم که از آن جایی که هر کسب و کاری یک امور حسابداری مجزا دارد و زمینه فعالیت آن ها با هم دیگر متفاوت است، نمی توان تعرفه یکسان در نظر گرفت. به همین دلیل بهتر است که پیش از انجام خدمات با مشاوره، تعرفه و قیمت خدمات را در نظر داشته باشید، همین طور باید به شما بگوییم که از نظر هزینه و قیمت، رایان محساب به شما مقرون به صرفه ترین خدمات را ارائه می کند.

اگر به دنبال استفاده از خدمات شرکت حسابداری در الهیه هستید می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۵۳۰۹۹۵۸ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و جامع‌تری در ارتباط با خدمات اعزام حسابدار در الهیه را در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات حسابداری در الهیه

خدمات مالیاتی در الهیه

امور مالیاتی یکی از مباحث خیلی مهم است که شرکت ها و کسب و کارهای مختلف با آن سروکار دارند. به همین دلیل بخش مهمی از خدمات یک شرکت حسابداری در الهیه را خدمات مالیاتی آن شکل داده است. مالیات مبلغی بوده که از بابت تامین هزینه ‌های عمومی از سوی دولت دریافت می‌ شود و عملاً یکی از مهم ‌ترین منابع درآمدی دولت به شمار می‌ رود. این سطح از اهمیت سبب شده تا از سوی نهاد های قانون ‌گذار و متولی امر شاهد تصویب قوانین و صدور دستورالعمل‌های متعددی باشیم؛ قوانینی که در ظاهر ساده بوده ولی به دلیل تنوع دستورالعمل‌ها کار تنظیم و تکمیل اظهارنامه‌های مالیات و پرداخت مالیات مجموعه‌ها را بسیار پیچیده کرده است. به طور خلاصه خدمات مالیاتی یک شرکت حسابداری در الهیه به شرح زیر است:

 • تنظیم لایحه و دفاع از پرونده مالیاتی
 • تنظیم انواع اظهارنامه‌های مالیاتی
 • پلمپ دفاتر قانونی
 • استرداد مازاد مالیاتی اشخاص
 • ارائه انواع مشاوره‌های مالیاتی
 • ارسال به موقع گزارشات و پیشگیری از مجازات جرائم مالیاتی

عموماً یک شرکت حسابداری در الهیه که از اعتبار بالایی برخوردار است در قدم اول یک جلسه مشاوره برای ارزیابی وضعیت برگزار کرده و سپس تلاش می‌کند تا با ارائه راهکارهای کاملاً قانونی میزان مالیات پرداختی شخص را به حداقل رسانده و در برخی موارد آن را تحت شمول معافیت‌های مالیاتی قرار دهد؛ امری که بودجه مالی بیشتری را در اختیار شرکت قرار داده و می‌توان از آن برای توسعه بهینه شرکت و کسب و کار کمک گرفت.

البته توجه داشته باشید که با توجه به قوانین آمره موجود در حوزه مالیات هرگونه خطا (ولو سهوی) می‌تواند شما را با مجازات‌های بسیار سنگینی از بابت فرار مالیاتی مواجه سازد.

اظهارنامه مالیاتی در الهیه

برای انجام امور مالیاتی یکی از مهم ترین خدمات اظهارنامه مالیاتی است که اگر به درستی و با دقت پر نشود، مسائل و مشکلات زیادی به دنبال دارد. بنابراین از جمله اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی یک شرکت حسابداری در الهیه به بحث تنظیم انواع اظهارنامه‌های مالیاتی ارتباط دارد. به بیان بهتر، بخش اعظمی از خدمات مالیاتی ارائه شده از سوی شرکت های حسابداری فعال در حوزه مالیات را موضوع انواع اظهارنامه‌ها شکل داده است.

یک شرکت حسابداری در الهیه که دارای تخصص و تجربه کافی در ارائه خدمات مالیاتی است، تنظیم و تکمیل انواع اظهارنامه‌های مالیاتی را به نحو احسن انجام می‌دهد و در بررسی خدمات آن همواره می‌توان خدمات مرتبط با تنظیم و ارائه اظهارنامه‌های مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی و حقوقی، اظهارنامه مالیات حقوق، اظهارنامه پزشکان و دفاعیه آن، اظهارنامه مالیات اجاره، اظهارنامه ارزش افزوده و مواردی از این دست را مشاهده کرد.

توجه داشته باشید که منظور از اظهارنامه مالیاتی، کارنامه مالی یک سال کاری یک شخص حقیقی یا حقوقی بوده و برای تنظیم صحیح آن باید از اسناد حسابداری کمک گرفته و اشراف اطلاعاتی کاملی بر قوانین و دستورالعمل‌های مالیاتی داشته باشید؛ امری که تبحر در آن به چندین سال مطالعه و تجربه عملی نیاز دارد. با توجه به چنین مقدماتی روشن است که تکمیل اظهارنامه مالیاتی و ارسال آن یک کار تخصصی بوده و برای جلوگیری از ورود اتهامات فرار مالیاتی به دلیل خطاهای سهوی در محاسبه و اعلام کارنامه مالی، بهتر است حتما از یک شرکت حسابداری در الهیه برای این منظور کمک بگیرید.

البته طبیعتاً با توجه به موقعیت خاص محله الهیه در تهران و ارزش بسیار بالای خانه‌ها و ماشین‌های ساکنان این منطقه، عموماً در بسیاری از شرکت های معتبر فعال در این محله نظیر رایان محاسب، اظهارنامه مالیاتی سکه، خانه و خودروهای لوکس نیز به مجموعه خدمات تنظیم اظهارنامه مالیاتی افزوده شده تا بدین ترتیب اشخاص حقیقی در پرداخت این مالیات‌ها نیز با مشکلی مواجه نباشند.

خدمات مالی در الهیه

امور مالی قلب کسب و کارها محسوب می شود، مهم نیست که چه شرکتی دارید، کوچک است یا بزرگ، اگر امور مالی شما به درستی کنترل نشود، یک سری مسائل و مشکلات چالش بر انگیز برای آن ایجاد خواهد شد.

به همین دلیل از دیگر خدماتی که از یک شرکت حسابداری در الهیه باید انتظار داشت به بحث ارائه خدمات مالی مربوط می‌ شود.

خدمات مالی (Financial Services) همان طور که از نام آن پیداست کلیه امور مالی یک شرکت و کسب و کار را در برمی‌گیرد و کارشناسان مالی به دلیل تسلطی که بر قانون کار، بیمه، مالیات و مواردی از این دست دارند، به راحتی می‌توانند امور مالی مجموعه تحت امر شما را به صورت بهینه ‌تر تنظیم نموده و در نهایت به رشد و توسعه شرکت و کسب و کارتان کمک نمایند.

البته توجه داشته باشید که هرچند محدوده فعالیتی امور مالی در نهایت به بخش حسابداری مجموعه ختم خواهد شد؛ اما ممکن است در برخی موارد به دلیل حساسیت امر شاهد تبادل اطلاعات با سایر بخش‌ های فعال در مجموعه نیز باشیم و علت این امر نیز در این نکته خلاصه شده است که هدف از ارائه خدمات مالی، بقای با ثبات شرکت و کسب و کار بوده است. در نتیجه بایستی به شکل همه جانبه وضعیت مجموعه تحت ارزیابی قرار بگیرد تا با کاهش پراکندگی‌های نقدینگی و متمرکز شدن جریان آن از فسادهای مالی کاسته شود.

خدمات مالی مهم ارائه شده در منطقه الهیه تهران را می‌ توان در لیست زیر خلاصه نمود:

 • نظارت بر واحد مالی به منظور کنترل اسناد حسابداری
 • تهیه گزارش‌ها و صورت‌های مالی
 • تهیه گزارشات میان‌دوره و سالیانه
 • مشاوره حسابرسی صورت‌های مالی

خدمات مالی در الهیه 

مشاوره مالی در الهیه

یکی از مهم‌ترین خدمات مالی شرکت حسابداری، برگزاری جلسات مشاوره مالی است. مشاوره مالی (Financial Consultant) به فرآیندی اطلاق می‌گردد که در آن مالک یک کسب و کار با مشورت افراد آگاه و متخصص در حوزه امور مالی، استراتژی حرکتی مجموعه خود را تنظیم کرده و در جهت توسعه کسب و کار خود قدم برمی‌دارد. مدیریت بهینه پول‌ها و وصول مطالبات، تصمیم‌گیری برای سرمایه گذاری صحیح و یافتن فرصت‌های سرمایه گذاری، اشراف بر راهکارهای موجود برای خروج از بحران و مواردی از این دست همگی نتیجه مشاوره مالی بوده و دقیقاً به همین علت است که گفته می‌شود نباید در برگزاری جلسات مشاوره مالی اهمال و سهل‌ انگاری کرد.

یک مشاور مالی با تحلیل و بررسی اسناد مالی و پرتفوی سرمایه گذاری تلاش می‌کند تا درباره تأمین منابع مالی مورد نیاز مجموعه و همچنین ورود به عرصه تجارت بین الملل به شما کمک نماید.

به یاد داشته باشید که یک مشاور مالی برای آن که بتواند مشاوره ارزنده‌ای را در اختیار مراجعه‌کنندگان خود قرار دهد سال‌ها به صورت اکادمیک در حوزه امور مالی تحصیل کرده و دارای تجربه عملی در حوزه‌های متعددی است و اجرای راهکارهای ارائه شده از سوی وی می‌تواند سرعت پیشرفت کسب و کارتان را افزایش دهد، رایان محاسب این مشاوران را در اختیار شما قرار می دهد.

اعزام حسابدار در الهیه

حسابداران باید در تمام شرکت ها و کسب و کارها حضور داشته باشند تا امور مالی آن ها را بتوانند به درستی مدیریت کنند.

به هنگامی که صحبت از یک شرکت حسابداری در الهیه به میان می ‌آید، بسیار از کارفرمایان چنین تصور می‌ کنند که کلیه امور پس از عقد قرارداد با چنین شرکتی به صورت دورکاری انجام شده و به همین علت نمی‌تواند کارایی مدنظر آن‌ها را داشته باشد؛ تصوری که کاملاً اشتباه است، اگر به عنوان موضوع دقت کنید در قسمت انتهایی آن محله الهیه برجسته شده است و موضوع صحبت درباره شرکت حسابداری در الهیه است؛ اگر قرار باشد که کلیه امور به شکل دورکاری و غیرحضوری انجام گیرد و بستری برای حضور در محل کار وجود نداشته باشد، چرا باید قید محله الهیه را به این عنوان اضافه کنیم؟

به بیان بهتر، به هنگام همکاری با یک شرکت حسابداری برای سامان دادن به امور مالی مجموعه تحت امر خود، همه چیز به مفاد قرارداد تنظیمی میان شما و شرکت مورد نظر بستگی خواهد داشت و توجه داشته باشید که در صورت نیاز، شرکت های حسابداری معتبر امکان اعزام حسابدار را نیز فراهم نموده‌اند؛ در نتیجه مشکلی از این بابت نخواهید داشت. اعزام حسابدار شرکت حسابداری در الهیه به دو صورت تمام وقت و پاره وقت انجام می ‌گیرد.

بهترین شرکت حسابداری در الهیه

با توجه به این واقعیت که منطقه الهیه تهران به دلیل داشتن برج‌های تجاری لوکس خود نفوذ بالایی در اقتصاد دارد، مسئله رسیدگی به امور مالی آن پیچیدگی‌های خاص خود را داشته و نیازمند تبحر بسیار بالایی در ارائه خدمات حسابداری و تسلط بر استانداردهای حسابداری بین‌المللی است؛ به همین علت ما این مقاله را به بررسی جامع ویژگی‌های شرکت حسابداری در الهیه اختصاص دادیم. مجموعه ما با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در حوزه ارائه خدمات حسابداری یکی از شرکت‌های فعال در این منطقه بوده و در صورت نیاز می‌توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی با کارشناسان و حسابداران مجرب ما برای دریافت خدمات تخصصی حسابداری در ارتباط باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *