شرکت حسابداری در جردن

شرکت حسابداری در جردن به کسب و کار ها و مجموعه هایی که در این محدوده فعالیت می کنند خدمات بررسی امور مالی، حسابداری، حسابرسی و مشاوره در زمینه امور مالی و مالیاتی ارائه می دهد.

با توجه به این که در چند سال گذشته دولت سختگیری های خود نسبت به امور مالیاتی را چند برابر کرده و همین مسئله نیز موجب افزایش مشکلات ناشی از عدم انجام صحیح تکالیف مالی و مالیاتی از سوی صاحبان کسب و کار ها شده است.

خوشبختانه با وجود شرکت های حسابداری در چند دهه اخیر، دغدغه صاحبان کسب و کار ها در ارتباط با یافتن و استخدام دائمی یک حسابدار که غالباً چندان مقرون به صرفه نیست، نیز بر طرف شده و به هنگام همکاری با چنین موسساتی عملاً فرصت بیشتری برای تمرکز بر روی گسترش کسب‌ و کار و افزایش بهره ‌دهی مجموعه پیدا می ‌کنند.

محله جردن تهران میزبان شرکت‌ ها و موسسات مالی ذی‌نفوذ در بازار تهران، کشور و فعال در سطح بین‌المللی است و طبیعتاً مبادلات و مرودات تجاری انجام گرفته در این منطقه نیازمند مشاوره مالی و تخصص خاصی است. به طور خلاصه یک شرکت حسابداری در جردن برای کسب اعتبار و شهرت کافی در این منطقه باید خدمات حسابداری زیر را در لیست ارائه خدمات خود داشته باشد:

 • تهیه ترازنامه
 • ارائه گزارشات سود و زیان
 • راه ‌اندازی سیستم مالی
 • تهیه و تنظیم دفاتر قانونی
 • اجرای استاندارد واحد مالی
 • خدمات تعدیل و اصلاح حساب‌ ها
 • تهیه گزارشات مالی معاملات
 • تهیه و تنظیم دقیق اسناد حسابداری
 • نظارت بر امور حسابداری و پشتیبانی از کسب و کار مورد نظر

موسسه حسابداری در جردن

موسسه حسابداری در جردن در واقع محل انجام امور حسابداری، مالیاتی و به طور کلی امور مالی در شرکت‌ ها و کسب و کار های مختلف بوده که از وظایف اصلی آن نیز می‌ توان به مواردی همچون ارائه گزارشات فصلی، تنظیم و ارائه گزارشات مالیاتی، تهیه و تنظیم اسناد حسابداری، تهیه محاسبات اوراق مشارکت سهام و سود قطعی، ارائه مشاوره اقتصادی و حسابداری، ارائه گزارشات مانده مطالبات و بدهی ‌ها به مدیریت شرکت و کسب و کار مورد نظر، مدیریت و کنترل حساب‌ های مالی، راه‌ اندازی سیستم مالی و مواردی از این دست اشاره کرد.

تمام موارد گفته شده زمانی به خوبی در موسسه حسابداری انجام می شود که شما از خدمات شرکت حسابداری معتبر و با تجربه مانند رایان محاسب بهره بگیرید.

یکی از شعبات شرکت حسابداری رایان محاسب در منطقه جردن تهران قرار گرفته است؛ منطقه‌ای که به برج‌ های تجاری لوکس خود معروف است و یکی از قطب‌ های تجارتی تهران به شمار می ‌رود.

طبیعتاً ماهیت خاص تجاری این منطقه و مراودات بین‌ المللی شرکت های واقع در آن، سطح دیگری از خدمات حسابداری را می‌طلبد که حسابداران مجموعه ما با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه‌ های داخلی و تجارت بین ‌الملل کامل ‌ترین خدمات حسابداری و مالی را در اختیارتان قرار می‌ دهند.

شرکت حسابداری در جردن به لحاظ موقعیت مکانی در نزدیک‌ترین نقطه به شما واقع شده و به جهت مسافت میان محل کسب و کارتان با شرکت حسابداری در موضوعاتی همچون اعزام حسابدار یا برگزاری جلسه مشاوره با مشکلی مواجه نخواهید شد.

خدمات حسابداری در جردن

خدمات حسابدرای در جردن

شرکت حسابداری مسئول اصلی بررسی و ثبت تمام تراکنشات مالی و مالیاتی یک کسب و کار هستند و به همین علت است که همواره گفته می ‌شود بخش حسابداری در هر مجموعه‌ ای شریان حیاتی آن مجموعه بوده و طبیعتاً به نیروی کار ماهر، متخصص و باتجربه نیاز دارد تا بتواند از پس تمامی وظایف محول شده به وی برآید.

عموماً یک شرکت حسابداری در جردن که دارای اعتبار و حسن شهرت است، کلیه خدمات حسابداری را در مجموعه خود ارائه می‌کند و دارای حسابدارانی متخصص در هر یک از حوزه‌های مورد نظر است.

توجه داشته باشید که یک شرکت حسابداری مجرب و معتبر دارای زمانبندی مشخصی برای ارائه خدمات حسابداری بوده و این زمان‌بندی در مجموعه رایان محاسب به شرح زیر است:

گزارشات خرید و فروش جاری۵ روز پس از اتمام هر ماه
ارسال صورت‌های مالی سالانه۴ ماه بعد از اتمام سال مالی
گزارش صورت‌های مالی۱۰ روز پیش از برگزاری مجامع
گزارشات بودجهیک ماه پیش از شروع سال آتی
ثبت صورتجلسه مجامع عمومی۱۰ روز پس از برگزاری مجمع
گزارش هیات مدیره۱۰ روز پیش از برگزاری مجامع
ارسال گزارش‌های بیمه کارکنان۳۰ روز پس از هر ماه
ارسال صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی شده۶۰ روز پس از پایان دوره ۶ ماهه (گزارشات تلفیقی پس از ۷۵ روز)
گزارش‌های سرمایه‌گذاری و تولید۵ روز پس از اتمام هر ماه

خدمات مالیاتی در جردن

امور مالیاتی دارای پیچیدگی های خاص خودش است، اگر شما می خواهید به خوبی امور مالیاتی خود را کنترل و بررسی کنید، باید از مجموعه هایی که این خدمات را به صورت تخصصی ارائه می دهند بهره بگیرید.

از این رو یکی دیگر از خدمات شرکت حسابداری در جردن به بحث خدمات مالیاتی اختصاص پیدا کرده است که دربرگیرنده خدماتی همچون مشاوره مالیاتی، تنظیم و ارائه اظهارنامه، محاسبه دقیق میزان مالیات پرداختی، ارسال وکیل مالیاتی خبره برای دفاع از پرونده مالیاتی، اعتراض به مالیات قطعی و مواردی از این دست است.

طبیعتاً با توجه به ویژگی حاکمیتی بحث مالیات که در اصل یکی از منابع تامین درآمد دولت به شمار می‌رود و هرگونه اهمال‌کاری در پرداخت آن می‌تواند شخص و مجموعه تحت امر وی را با مجازات‌های سنگین فرار مالیاتی مواجه سازد دریافت خدمات مالیاتی به یک نیاز مبرم تبدیل شده است.

توجه داشته باشید که محاسبه دقیق میزان مالیات یا تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی با توجه به تعدد قوانین آمره موجود در این حوزه، اصلاً کار راحتی نبوده و نیازمند داشتن تجربه و دانش کافی در این حوزه است.

جالب است بدانید که خدمات مالیاتی را یکی از ستون‌های اصلی شرکت های حسابداری به شمار می‌آورند و بسیاری از اشخاص بر این باور هستند که فلسفه وجودی تاسیس چنین شرکت هایی در ارائه چنین خدماتی بوده است. به طور کلی یک شرکت حسابداری باید دارای خدمات زیر در حوزه مالیاتی باشد:

 • پیگیری پرونده‌های مالیاتی (لایحه نویسی و دفاع در جلسه رسیدگی)
 • تنظیم و ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
 • تنظیم و تکمیل اظهارنامه مالیات بر عملکرد
 • کاهش مالیات و پیشگیری از وقوع جرایم مالیاتی
 • تنظیم اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص (پزشکان، وکلا، مهندسان و غیره)

مشاوره مالیاتی در جردن

در میان خدمات مالیاتی ارائه شده از سوی یک شرکت حسابداری در جردن، بحث مشاوره مالیاتی از سطح اهمیت ویژه‌تری برخوردار است. جلسات مشاوره‌های مالیاتی عموماً با اهداف متعددی برگزار می‌شوند و ممکن است این جلسه صرفاً به منظور ارائه راهکار برای کاهش مالیات پرداختی و استفاده از معافیت‌های مالیاتی باشد یا به دنبال ایجاد یک پروند قضایی و اتهام فرار مالیاتی برگزار گردد.

در هر صورت برگزاری جلسات مشاوره‌ای متعدد می‌تواند نقاط قوت و ضعف شما در حوزه مالیات‌ها را بهتر روشن کند و به همین علت است که توصیه می‌شود به صورت دوره‌ای با شرکت های حسابداری طرف قرارداد با مجموعه خود جلسات مشاوره‌ای برگزار کنید. طبیعتاً کاهش میزان مالیات پرداختی (به صورت کاملاً قانونی) بودجه بیشتری را برای گسترش کسب و کارتان در اختیار شما قرار خواهد داد.

خدمات مالی در جردن

در شرکت‌ها و نهادهای بزرگ دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی، فساد مالی و عدم کنترل درست امور مالی به یکی از بزرگترین معضلات کارفرمایان تبدیل شده که موجب از دست رفتن حجم قابل توجهی از سرمایه شرکت می‌گردد که مشکلات زیادی به همراه می آورد.

به هنگامی که از یک شرکت حسابداری در جردن برای سامان دادن به امور مالی خود کمک می‌گیرید، حسابداران و کارشناسان مالی اعزامی کاملاً بی‌طرف هستند و به دقت کلیه امور را زیر نظر دارند؛ علاوه بر این کارشناسان مالی، تیم مدیریت مجموعه حسابداری طرف قرارداد همواره بر عملکرد کارشناسان و حسابداران خود نظارت دارد و همین مسئله احتمال وقوع هرگونه فساد مالی و پنهان کردن آن به صفر برسد.

به طور کلی از خدمات مالی ارائه شده در جردن از یک شرکت حسابداری معتبر می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • انجام بررسی‌ها و ارزیابی‌های لازم برای توسعه بهینه فعالیت‌های شرکت و کسب و کار
 • انجام تحلیل‌های بنیادین و فاندامنتال به منظور بقای با ثبات مجموعه مورد نظر
 • اجرای مهندسی مالی با هدف افزایش سود شرکت
 • ارائه گزارشات افزایش سرمایه
 • مدیریت حساب‌های تجاری
 • عرضه سهام در بورس
 • بورسی کردن شرکت

تعرفه خدمات حسابداری در جردن

یکی از مباحثی که در معرفی شرکت حسابداری در جردن باید به آن توجه کافی داشته باشیم به موضوع هزینه خدمات حسابداری در این منطقه خاص تهران مربوط می‌شود. به طور کلی قیمت و هزینه خدمات حسابداری متناسب با نوع خدمات دریافتی هر مجموعه و نیازهای اختصاصی آن متفاوت بوده و از آنجایی که شرکت های حسابداری طیف وسیعی از خدمات مالی، حسابرسی و حسابداری را در اختیار کارفرما و متقاضیان دریافت خدمات قرار می‌دهند و حجم کارها به صورت موردی متفاوت است، این خدمات دارای تعرفه‌های قیمتی متفاوتی هستند.

البته مسلماً خدمات حسابداری هزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر از جریمه‌های سنگین دیرکرد مالیاتی یا فرار مالیاتی یا استخدام دائمی یک حسابدار دارند. عموماً یک شرکت حسابداری در جردن که دارای اعتبار بالایی است برای تعیین هزینه خدمات مورد ارائه در کیس مورد نظر، جلسه مشاوره رایگان اولیه‌ای را ترتیب می‌دهد تا در قدم اول نوع نیاز به خدمات حسابداری و سپس حجم کار و نحوه ارائه خدمات را مورد بررسی قرار داده و نهایتاً هزینه خدمات را اعلام نماید.

اعزام حسابدار در جردن

خدمات مالی در جردن

اعزام حسابدار یکی از کارهایی است که بیشتر کسب و کارها از آن استفاده می کنند؛ چرا که با این خدمات هم امور حسابداری خود را انجام داده و هم در هزینه های شان صرفه جویی می کنند.

اما تنها شرکت های تخصصی خدمات اعزام حسابدار را انجام می دهند. شرکت رایان محاسب با توجه به ارائه این خدمات، به فراهم شدن امکان اعزام نیرو و حسابدار به محل کار کارفرما اختصاص پیدا کرده است. برخلاف تصور عموم، به هنگام عقد قرارداد با یک شرکت حسابداری در جردن، کارها منحصراً به شکل دورکاری انجام نمی‌گیرد و مطابق با بندهای قرارداد تنظیمی میان شرکت حسابداری و کارفرما امکان اعزام حسابدار نیز وجود دارد.

به طور کلی برای اعزام حسابدار در جردن دو حالت اعزام حسابدار به صورت تمام وقت و پاره وقت را می‌توان متصور بود که اعزام حسابدار به صورت تمام وقت در ابتدای امر شاید شباهت زیادی با استخدام دائمی یک حسابدار داشته باشد؛ اما مسلماً تفاوت‌های ظریفی میان آن‌ها وجود دارد که این تفاوت علاوه بر قیمت مقرون به صرفه این شیوه به بحث کیفیت کار نیز ارتباط دارد.

به هنگام عقد قرارداد با یک شرکت حسابداری در جردن، شما صرفاً با یک حسابدار قرارداد همکاری منعقد نمی‌کنید بلکه همکاری خود را با یک موسسه با چندین حسابدار باتجربه آغاز می‌کنید که طبیعتاً اشراف و تسلط کاملی بر کار حسابداران داشته و در صورت بروز هرگونه خطای سهوی بلافاصله این خطا را شناسایی و برطرف می‌کنند.

به بیان خلاصه، هرچند که ذات شرکت های حسابداری در برون سپاری امور مالی بوده ولی این موضوع هیچ منافاتی با حضور حسابدار در محل کار شما نداشته و مجموعه ما در کنار شماست تا در هر حالتی خدمات رسانی مطابق خواسته‌های شما را فراهم نماید.

بهترین شرکت حسابداری در جردن

با توجه به موقعیت خاص تجاری محله جردن تهران، شرکت رایان محاسب با به‌کارگیری حسابداران و کارشناسان مالی مجرب تلاش نموده تا کلیه خدمات حسابداری از امور مالی گرفته تا مالیاتی و حسابرسی انواع شرکت های سهامی عام، خاص، با مسئولیت محدود، تضامنی و غیره را به نحو احسن ارائه نماید. برای دریافت خدمات شرکت حسابداری در جردن کافیست با شماره ۰۹۱۲۵۳۰۹۹۵۸ تماس گرفته و از مشاوره رایگان اولیه مجموعه ما بهره‌ مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *